Zombie Faction

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut362,9 MB
  • Sürüm1.4.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciCodigames
Korkunç zombiler arasında kendinize yaşam alanı oluşturacağınız Zombie Faction ile heyecan dolu anlar yaşayın.

Yaşadığınız ülkede korkunç bir kıyamet gerçekleştir ve her yanı zombiler sardı. Onları ortadan kaldırarak yaşamsal alanınızı genişleteceğiniz bir dünya inşa etmeye hazır olun. Zombie Faction, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz aksiyon dolu bir oyun deneyimi sunuyor. 

Hayatta kalmak için diğer yerleşimlere saldırın. Hayatta kalan diğer insanları bir araya getirin. Savunmalarını araştırın, ekibinizi hazırlayın ve kaynaklarını korumak için diğer barınaklara girebilmek için doğru stratejiyi geliştirin. Geliştirmiş olduğunuz ekibinizi üssünüzü savunmak ve zombilerden korumak için bir savunma sistemi yapılandırmak amacıyla eğitin. 

Diğer yerleşim yerlerinden insanlar sığınağınızı yağmalamaya çalışacaklar. Onlara karşı güçlü bir önlem almanız gerekiyor. Zombi zehrinden bulaşmamış insanları bulun ve birlikte zombiler ve kötü insanlardan uzakta yaşamak için güvenli bir yer inşa edin. Onları sığınakta görevlendirin ve kaynak toplamak için ayrılırken onların yardımını isteyin. Zombilere karşı savaşta hayatta kalanları kahramanlara dönüştürün. 

Hayatta kalan herkes düşmanınız olabilir, bu sebeple dikkatli ve stratejik bir şekilde ilerleyerek zombilere yakalanmadan kendi alanınızı genişletin. Beklemek yok, dikkatli olarak ilerleyerek kendinizi güvende hissedene kadar çabayı elden bırakmayın. Oyunda aktif olduğunuz andan itibaren diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. 

Zombie Faction indir